تبلیغات
 
کارگران خود مخابرات
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
موضوعات
صفحات جانبی
نظرسنجی
دراطلارسانی اخبار ومطالب ictچیست
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
بسمه تعالی

بیانیه رسمی و قطعی تحصن کارگزاران مخابرات روستایی مقابل
شركت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات


از آنجایی که شرکت مخابرات ایران در اقداماتی خارج از تمامی موازین قانونی و حقوقی نسبت به کارگزاران مخابرات روستایی اجحافی بیش از اندازه از طریق فشار و تهدید به اخراج ، بستن مراکز ، ارسال اخطارهای تهدید‌آمیز ، ارسال قراردادهای موقت غیر قابل قبول وزارت کار و اصرار بر به امضا رساندن آن توسط کارگزاران ..... روا داشته است و در صدد اجرای قوانین مجلس و ماده های قانونی وزارت کار بر نمی آید و هر چند که نمایندگان کارگزاران بارها و بارها با مسئولان رده بالای آن شرکت از در تعامل و مذاکره بر آمده اند و مذاکرات را راهکاری مناسب برای برون رفت از وضعیت موجود تلقی کرده اند ولی متاسفانه هر بار به بهانه هایی از اجرای مفاد و وعده های داده شده شانه خالی کرده اند و با توجه به تمامی موارد ذکر شده و اعتقاد به " اصل بیست و هفتم قانون اساسی : تشکیل اجتماعات و راه پیمایی ها، بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است "  کارگزاران مخابرات روستایی روز یکشنبه ۱۹ شهریور مقابل شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصمیم بر تحصن سراسری و فراگیر گرفته اند و تا رسیدن به نتیجه مطلوب قانونی تحصن را ادامه خواهند داد تا به همه دنیا و افکار عمومی جامعه ایرانی اعلام نمایند که مورد چه ظلم و ستم بزرگی قرار گرفته اند و این شرکت مخابرات ایران است که در پی ناعدالتی های گسترده نسبت به جامعه کارگزاران مخابرات روستایی پیشقراول ناعادلان جامعه شده است و با عدم تمکین از قانون باعث و بانی تمامی این اتفاقات پیش آمده بوده و مسئولیت مستقیم بر عهده و متوجه سران شرکت مخابرات ایران میباشد .

بنابراین از تمامی کارگزاران مخابرات روستایی در هر کجای ایران که احساس مسئولیت نموده و سرنوشت خود را مهم میپندارد برای شرکت در این تحصن و گردهمایی آرام و گسترده و بدون هر گونه تنش ، حاشیه و فراقانونی دعوت به عمل می آید .

پس وعده دیدار ما ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ می‌باشد .

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/340/1017913/19.jpg

جامعه كارگزاران مخابرات روستایی


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه شانزدهم دیماه سال 1396 13:48
سلام با توجه به قطعی تلگرام خواهشمند است از طریق سایت اطلاع رسانی شود
چهارشنبه بیست و دوم شهریورماه سال 1396 12:27
سلام آقای نویسنده انگار خیال گذاشتن پیامهای ما رو ندارین؟ نکنه شما طرفدار مخالفان ما هستین؟ فکر نمی کنیم گرفتن حق کسی رو ناراحت کنه . ما چیز اضافی نمی خواهیم ما حق چندین ساله را که باید مگرفتیم می گیریم اینو به یقین می گیم. یا باید مارو برگردونن به چندین سال قبل و جوان و پراز نشاط وجنب جوش بشیم ویا حق و حقوق پایمال شده مارو برگرددنن .امیدوارم شما نویسنده محترم نیز موافق باشین.
چهارشنبه بیست و دوم شهریورماه سال 1396 11:57
سلام آقای نویسنده چرا پیامهای کارگزاران را نمی گذاری نکنه شما نیز طرفدار ما نیستین؟
سه شنبه بیست و یکم شهریورماه سال 1396 12:11
سلام خسته نباشید می خواستم پیامهای ما چرا گذاشته نشد بررسی شده یا نشده؟
دوشنبه بیستم شهریورماه سال 1396 14:14
انصاف اگر باشد عدالت نیز هست دل زخم خورده اگر باشد مرحم نیز هست چشم بینا نه چشم دل اگر باشدانسانیت نیزهست فراموشی اگر باشد یادنیز هست گوش اگر باشد شنیدن نیز هست آتش اگر باشد دودنیز هست شب اگر باشد روز نیزهست دولت اگر باشد قانون نیزهست اعتراض اگر باشد ظلم هست مشکل اگر باشد حل نیزهست حل اگر باشد دولت نیز هست خواب اگر باشد بیداری هست نفس اگر باشد زندگی نیزهست جوانی اگر باشد پیری نیز هست هست اگر باشد خدانیز هست.
دوشنبه بیستم شهریورماه سال 1396 13:45
باید به دولتیان<وزیر ونمایندگان مخابران> عرض شود که آیا با بی اهمیتی به مشکلات و طول دادن به قضایا اعتراضات را بیشتر و دلسردی مردم رابیشتر نخواهد کرد؟ فکر می کنید دیگر برای صبر جایی هست؟ آیا با مشکلات باید اینچنین جنگید؟ آیا با سر هم کردن قضایا ومشکلات را به زمان <عمر تلف شده نیروی انسانی>سپردن یعنی از بشر و حقانیت دفاع کردن است؟ ما کار گزاران از جوانی واز بهترین ساعات آن گذشتیم وبا افتخار وزحمت فراوان وبا نداری ساختیم و... زیراهمچنان که تاریخ ایران گویاست چشم ما خسته دلان به همدستی ویاری دولتمردان دوخته بود که شاید اگر اعتراضی در هر مورد کاری بود مثل گذشته دلیر مردان دولت موجب همواری نا همواریها شوند ما با وقعیت مشکلات را سپری کردیم که همه در جمله نگنجند وانتظار حل آن به خوبی و خوشی هستیم. تا مرحم زخمهای ماندگار ما باشد.
دوشنبه بیستم شهریورماه سال 1396 13:10
سلام

فک نمی کنیم با وقت کشی ووعده های بی خودی مشکل حل شود شما سر مداران طوری رفتار می کنید انگار مشکل ما اساسی نیست در صورتی که اگر اساسی نبود الان حل شده بود ما کارگزاران می دانیم که هر چقدر وقت کشی می شود به برجسته و مهم بودن مشکل میشه بیشتر پی برد. با تجمعی که اخیرا به پا شده و این افتخار ماست تا نتیجه قطعی اجتماع مذکر ادامه خواهد داشت.
دوشنبه بیستم شهریورماه سال 1396 12:09
نکته بعدی این است که شمایی که به فکر راه حل هستید کمی به فکر این باشید که دنیا مال شما نیست و دنیا همیشگی نیست زمانی که حق الناس به سرغتان آمد چه می کنید؟ همینطور که شما اهل حسا ب و کتاب هستید مسلما خدا هم اهل حساب است. شاید اعتقادات با آمدن پول وپله به سراغ بعضیا کم رنگ شود واین دلیل بر نقض موضوع نخواهد بود. موضوع بعدی این است که همه مخابراتیا می دانند که خواسته های ما حق است واینکه جرا نمی خواهند مشکل ما حل شود شاید نگران آینده هستند که ما نیاید باشیم.
دوشنبه بیستم شهریورماه سال 1396 11:52
شما سران مخابرات میگویید ما هنوز به فکر راه حل هستیم البته راه حل داریم تا راه حل . آیا چند سال برای حل مشکل کافی نبود آیا مسلمانی این است که عمر ما تلف کنید.آیا شما که ادعای مسلمانی و قانون مداری می کنید باید قانون تصویب شده به نفع شما باشد تا عمل شود؟ و آیا فکر میکنید تمامی ثروت کشور درست جا به جا وقانونی به مصرف مرسد؟ که اینقدر برای حل قانونی مشکل به حق ما دست دست می کنید؟ یا شاید جایی برای حق قانونی ما قانون پیدا نمی کنید؟ باید بگوییم که شما بازنده خواهید بود زیرا حق همیشه حق بوده و خدا پشیتیبانش خواهد بود.
دوشنبه بیستم شهریورماه سال 1396 11:32
با سلام به کلیه دلیر مردان تاریخ مخابرات که با عظم خویش وبرای به پا داشتن عدالت پای در عرصه میدان نهاده وتا حق خود را از مردان بزرگ مخابرات نگیرند دست از تحسن بر نمی دارند واگر مجدد مخابرات تهران جواب قطعی البته با مدرک مستند مبنی بر بر قراری قرارداد دائمیو دیگر خواسته های نمایندگان کارگزاران را ندهد نه تنها تحسن ادامه میابد بلکه به اجتماع موجود اضافه وبا تدابیر جدیدی به تجمع ادامه خواهیم داد ولازم به ذکر است که کارد به استخوان رسیده وصبر ما تمام شده و همینطور که بارها خواسته هایمان عنوان شده این دفعه نمی خواهیم شما ها نیز جززیر پا گذشتگان عدالت باشید باید یادآور شد که ما از همین ملت مسلمان و شهید پروریم و تنها خواسته ما حق پایمال شده چند ساله ماست والسلام
پنجشنبه نهم شهریورماه سال 1396 10:18
سلام ؛ با آرزوی نیکی؛ سعی کردم در یک فضایی که زیبا باشه، یک کانال تلگرام و یک صفحه‌ی اینستاگرام با محوریت مطالبی کوتاه از قرآن، نهج البلاغه، صحیفه‌ی سجادیه و همین طور نوشته‌های خودم، راه اندازی کرده‌ام؛ خوشحال می شوم از حضورتان؛ در پناه خدا
کانال: @dearallah_b
اینستاگرام: dearallah.b
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.