کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی > کارگزاران و پیمانکاران مخابرات روستایی
یمانکاران مخابرات روستایی

همكاران ارجمند

 
 
     

كارگزاران و پیمانكاران محترم مخابرات روستائی

با سلام

به منظور ارتباط مستقیم با شما بزرگواران این بخش از سایت شركت مخابرات ایران را به مطالب مرتبط با شما اختصاص دادیم شما می توانید سئوالات و نظرات خود را به آدرس ایمیل
KPMR@TCI.ir ارسال كنید . پاسخ سئوالات عمومی در همین قسمت درج و پاسخ سئوالات اختصاصی از طریق آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مهندس مطهری : بیمه کارگزاران مراکز مخابرات روستایی استمرار می یابد
بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران ، بعد از خصوصی سازی ، بیمه کارگزاران مراکز مخابرات روستایی استمرار می یابد .
قایم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب اظهار داشت :در حال حاضر ، شرکت مخابرات ایران مبلغ 30 میلیارد ریال به صورت علی الحساب به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کرده تا بیمه کسانی که از تاریخ 21 / 10 / 88 به قبل از طرف این شرکت به سازمان تامین اجتماعی معرفی و بیمه شده اند ، استمرار یابد.
مهندس مطهری افزود : این کار در چند مرحله صورت می گیرد . فهرست اولیه اسامی بیمه شدگان قبل ازتاریخ 21 / 10 / 88 ارایه خواهد شد تا تامین اجتماعی به استان ها و شهرستانها ارسال کنند ، کارگزاران نیز باپرداخت 7درصد سهم خود ازتاریخ 21 / 10 / 88 به بعد بیمه می شوند .
وی ، با اشاره به عملکردهای متفاوت استانها در رابطه با کارگزاران گفت : فهرست اولیه ارسال شده در مراحل بعد بررسی خواهد شد چنانچه موارد خاصی پیش آید جمع بندی و تصمیم گیری مجدد خواهد شد بدین ترتیب هیچگونه جای نگرانی برای کسانی که ممکن است اسامی آنها در فهرست اولیه نباشد وجود ندارد.
قایم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: فهرست افراد معرفی شده در اختیار مخابرات استانها و شهرستا نها قرار خواهد گرفت و کارگزاران می توانند اطلاعات لازم را از شهر ستان خود کسب نمایند.
قایم مقام مدیر عامل شرکت مخابرات ایران از کارگزاران مشمول این طرح خواست همکاری لازم را با مخابرات و تامین اجتماعی به عمل آورند تادر اسرع وقت برای بیمه آنان اقدام شود.
مهندس مطهری افزود : همکاری متقابل کارگزاران و مخابرات کماکان ادامه می یابد و روابط کاری منطبق بر قوانین به ویژه قانون کار خواهد بود و پوشش بیمه همه کارگزاران در آن لحاظ خواهد شد . بیمه کارگزاران در اجرای بند 99 بودجه سال 91 و بند 64 بودجه سال 1391 صورت می گیرد.
 

23 / 05 / 91


» كارگزاران و پیمانكاران مخابرات روستائی از زمان خصوصی سازی شركت مخابرات ایران هم بیمه خواهند شد
بر اساس آخرین تصمیمات مدیریت شركت مخابرات ایران تمام كارگزاران و پیمانكاران مخابرات روستائی كه تاكنون بیمه نشده اند با واریز 7% سهم خود بیمه می شوند.حسب هماهنگی های انجام شده با سازمان تأمین اجتماعی، سهم كارفرما در زمان خصوصی سازی (از تاریخ 21 / 10 / 88 به بعد) توسط شركت مخابرات ایران به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز می شود. نحوه عمل و زمان شروع متعاقباً اعلام خواهد شد.

» شركت مخابرات ایران در حال تدوین طرح جامعی برای ادامه فعالیت كارگزاران و پیمانكاران مخابرات روستائی است
پس از تعیین و تكلیف چگونگی پرداخت مبلغ بیمه ایام گذشته لازم است رابطه كاری كارگزاران و پیمانكاران با این شركت تعریف و به شیوه مناسبی براساس قانون كار طراحی شود. شركت مخابرات ایران بزودی نحوه تعامل با این عزیزان و زحمت كشان را تعیین و اعلام خواهد نمود.

17 / 04 / 91


» سوابق بیمه كسانی كه 7% سهم كارگری را پرداخت كرده اند در شعب تامین اجتماعی قابل دریافت است .
آقای محمدی معاون اداره كل درآمد سازمان تامین اجتماعی اعلام كرد كارگزاران و پیمانكاران مخابرات روستایی كه 7% سهم كارگری خود را برای قبل از تاریخ  21 / 10 / 88 (زمان دولتی بودن مخابرات ) پرداخت كرده اند می توانند پرینت سوابق خود را با مراجعه به شعب این سازمان دریافت نمایند.
آقای محمدی اضافه كرد اگر افرادی با احتساب این سوابق حائز شرایط بازنشستگی هستند می‌توانند از طریق شعب درخواست بازنشستگی ارائه دهند.

» شركت مخابرات ایران در حال تدوین راهكار مناسبی برای نحوه ادامه همكاری كارگزاران و پیمانكاران مخابرات روستائی بصورت رویه واحد كشوری می باشد.


» تعیین تكلیف بیمه این عزیزان برای ایام پس از خصوصی سازی (21 / 10 / 88  تاحال) نیز در این شركت در حال بررسی است.
اخبار تكمیلی در آینده نزدیك به سمع و نظر شما عزیزان خواهد رسید.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic